Doradca restrukturyzacyjny – wszystko co warto wiedzieć by odpowiednio przygotować się do egzaminu. Warszawa, 22-23.11.2019 r.

22.11.2019 - 23.11.2019

Szanowni Państwo,

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji przygotowała weekendowy kurs na którym uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę dotyczącą zagadnień przygotowanych na podstawie wykazu aktów prawnych i zalecanej literatury, z których wybrane będą stanowić podstawę opracowania pytań testowych na egzaminy dla osób ubiegających się o licencję doradcy restrukturyzacyjnego w roku 2019.

Kurs jest usystematyzowaniem wiedzy niezbędnej do przystąpienia do egzaminu państwowego. Szkolenie składa się z części teoretycznej przygotowanej pod kątem pytań testowych oraz części praktycznej obejmującej rozwiązywania zadań problemowych.

Będzie nam niezmiernie miło zaprosić zainteresowanych tematyką, członków Okręgowej Izby Radców Prawnych na powyższe szkolenie. Wszystkie osoby powołujące się na OIRP otrzymują 10% zniżki.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie:

oraz pod adresem e-mail:

szkolenia@ewspa.edu.pl