Center For American Studies zaprasza na szkolenia

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Center For American Studies (CFAS) zaprasza do udziału w dwóch nowych szkoleniach: "Drafting Contracts in English Made Easy" z prof. Susanna Frederick Fischer (absolwentką Oxfordu, Princeton i Virginia Law School) oraz “Internet Law Academy” z prof. Davidem Levine (ekspertem Kongresu USA, Białego Domu i Uniwersytetu Stanforda). Szkolenia odbywają się w dogodnym formacie online na intuicyjnej platformie Zoom.

1. Drafting Contracts in English Made Easy (piątek 26 maja 17.30-20.30 i sobota 27 maja 13.00-17.00 na platformie Zoom)

"Drafting Contracts in English Made Easy" poprowadzi dla Państwa profesor Susanna Frederick Fischer, absolwentka Oxfordu, Princeton i Virginia Law School oraz ekspertka w dziedzinie sporządzania anglojęzycznych umów.

Dlaczego warto? Sporządzanie umów jest jedną z najbardziej znaczących i potrzebnych prawnikom umiejętności. W toku kursu: poznasz kluczową terminologię potrzebną do precyzyjnego i dokładnego sporządzania umów, najważniejsze typy postanowień umownych, umiejętności niezbędne do formalnego uporządkowania umowy oraz sposoby zabezpieczenia klienta i przeciwdziałania ryzyku.

Prowadząca:

Prof. Susanna Frederick Fischer, LL.M., jest adwokatką z uprawnieniami do wykonywania zawodu w Anglii i Nowym Jorku. Specjalizuje się w umowach, postępowaniu cywilnym, prawie autorskim, oraz prawie cyberprzestrzeni. Profesor Fischer zdobyła wykształcenie prawnicze w Merton College na Uniwersytecie Oksfordzkim oraz University of Virginia School of Law. Studiowała również na Princeton University, Profesor Fischer praktykowała jako adwokat w Londynie w jednej z najlepszych kancelarii na świecie: 5 Raymond Buildings. Reprezentowała klientów przed angielskimi sądami i trybunałami wszystkich szczebli, w tym przed Izbą Lordów.

• Cena early-bird (zapisy w I puli do 15 maja 2023) to tylko 299 PLN.
  • Cena dla zapisów w II puli (do 20 maja 2023) to 499 PLN.

Pełny opis szkolenia i rejestracja: https://www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-specjalistyczne/drafting-contracts-in-english-made-easy-2

2. Internet Law Academy (piątek 12 maja 17.30-20.30 i sobota 13 maja 12.00-16.00, platforma Zoom)

Internet Law Academy wprowadzi Cię w kluczowe zagadnienia prawa internetu i nowych technologii. W toku Akademii, poznasz europejskie i amerykańskie regulacje mające zastosowanie do Internetu/cyberprzesterzeni. Zyskasz głębokie zrozumienie europejskiego i amerykańskiego prawa internetu/cyberprzestrzeni (cyberlaw) oraz zdobędziesz umiejętności niezbędne prawnikom obsługującym klientów z branży e-commerce i technologicznej.

Prowadzący:

David S. Levine jest wykładowcą na Stanford University's Center for Internet and Society oraz Elon University School of Law. Jako specjalista z zakresu prawa tajemnic handlowych i prawa nowych technologii Levine pełni rolę eksperta dla Kongresu Stanów Zjednoczonych, Białego Domu i licznych organizacji międzynarodowych.

• Cena early-bird (zapisy w I puli do 4 maja 2023) to tylko 249 PLN.
  • Cena dla zapisów w II puli (do 8 maja 2023) to 349 PLN.

Link do pełnego opisu kursu i rejestracji: www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-specjalistyczne/internet-law-academy

Drafting Contracts 2023.pdf
Internet Law Academy 2023.pdf