Specjalny system zgłoszeń na webinaria dla radców prawnych w OIRP w Lublinie

Szanowni Państwo,

W ramach dotychczasowej, dobrej współpracy, mam przyjemność poinformować, że w związku z zainteresowaniem szkoleniami webinaryjnymi organizowanymi przez izbę lubelską stworzyliśmy możliwość uczestnictwa radców prawnych z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

W tym celu został przygotowany specjalny system zgłoszeń umożliwiający rejestrację na webinaria dla radców prawnych OIRP w Krakowie. W ramach doskonalenia zawodowego radców prawnych OIRP w Lublinie zaplanowane zostały kolejne webinaria w miesiącu lutym i marcu 2021 r. Harmonogram szkoleń dostępny jest na stronie OIRP.LU.

Zapraszam radców prawnych do udziału w szkoleniach i przekazuję przygotowany do dystrybucji dostępnymi w izbie kanałami – link do systemu rejestracji na szkolenia w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie: https://rejestracja.ekonf.pl/szkolenia-oirp­lublin/.

Z pozdrowieniami dla wszystkich radców prawnych zrzeszonych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Dziekan Rady
OIRP w Lublinie