Angielski Rosyjski Słowacki Francuski Włoski Facebook  Biuletyn informacji publicznej

Inne izby

Specjalny system zgłoszeń na webinaria dla radców prawnych w OIRP w Lublinie


W  związku z zainteresowaniem szkoleniami webinaryjnymi organizowanymi przez izbę lubelską stworzyliśmy możliwość uczestnictwa radców prawnych z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.


Platforma szkoleniowa radców prawnych EAR


Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa o uruchomieniu przez OIRP w Warszawie ogólnokrajowej platformy szkoleniowej dla radców prawnych i aplikantów radcowskich i jednocześnie zaprosić Izby oraz wszystkich jej członków do korzystania z niej, a także do włączenia się w jej rozwój.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

"Zostań mediatorem” szkolenie organizowane przez Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy


Trwają zapisy na szkolenie z mediacji podstawowej „ Zostań mediatorem” organizowane przez Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy, w formie on-line na platformie zoom.


ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Szkolenie: "Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy (AML), a obowiązki radcy prawnego" - 29.11.2021


Zapraszamy na szkolenie "Przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy (AML), a obowiązki radcy prawnego" - organizowane on-line 29 listopada 2021r. przez zaprzyjaźnioną Izbę w Szczecinie.


Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP szukajradcy.pl Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II
Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa