Szkolenie: Obsługa LEX-a w wersji na egzamin zawodowy 2021- 22.04.2021

tmpPr_tgF.png

tmpOLVH0T.png

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam na BEZPŁATNE szkolenie online:
Obsługa LEX-a w wersji na egzamin zawodowy 2021

Szkolenie skierowane jest do aplikantów, którzy już w maju będą zdawać egzamin zawodowy.
W czasie egzaminów, które odbędą się w dniach 18-21 maja 2021 r., aplikanci będą mogli skorzystać z programu LEX w wersji dedykowanej na egzamin. Ta wersja programu różni się zawartością od znanej Państwu wersji LEA-a, dlatego zapraszamy na bezpłatny webinar w czasie, które pokażemy jak korzystać z programu LEX. Będę mogli Państwo również zadać pytania prowadzącemu i wyjaśnić wątpliwości.

Program szkolenia:

1.      Wstęp.

2.      LEX w wersji na egzamin zawodowy 2021 – wygląd interfejs programu.

3.      Obsługa programu LEX:

o    znaczenie ikon w programie

o    praca z wyszukiwarką

o    szukanie po identyfikatorach\sygnaturach

o    szukanie tekstowe

o    korzystanie z cudzysłowu

o    dokumenty powiązane

o    archiwalne i obowiązujące dokumenty

o    filtrowanie dokumentów dostępnych w programie

4.      Jak pracować z dokumentami?

5.      Przykłady z egzaminów z poprzednich lat.

6.      Pytania.

Prelegent

Michał Ponikowski

tmp6dQ_qk.png

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Swoje wykształcenie zdobywał również w Katedrze Zarządzania Projektami Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS oraz na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Michał Ponikowski posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniach produktowych dla kluczowych klientów z sektora administracji publicznej (ministerstw, urzędów centralnych), klientów biznesowych oraz największych kancelarii, sądów i prokuratur. Obecnie pełni funkcję dyrektora Działu Szkoleń Produktowych w Wolters Kluwer Polska.

Zapisz się już dzisiaj