Ślubowanie aplikantów radcowskich - 20 grudnia 2016 r.

11.01.2017

W dniu 20 grudnia 2016 r. Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie dr Marcin Sala - Szczypiński odebrał ślubowanie od Aplikantów radcowskich rozpoczynających w styczniu 2017 roku pierwszy rok aplikacji radcowskiej prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie. Uroczystość odbyła się na kampusie Krakowskiej Akademii im. Frycza-Modrzewskiego przy ul. Herlinga – Grudzińskiego 1 w Krakowie.

Ślubowanie było okazją do spotkania Aplikantów z przedstawicielami pionu aplikacji w krakowskiej Izbie. Na uroczystości obecni byli Wicedziekan ds. aplikacji r. pr. Andrzej Kadzik, Przewodnicząca Komisji ds. aplikacji - r. pr. Danuta Koszyk - Ciałowicz, Kierownik Szkolenia Aplikantów przy OIRP w Krakowie - r. pr. Grażyna Bińko oraz Opiekunowie poszczególnych lat aplikacji. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także Wykładowcy, pod okiem których Aplikanci doskonalić będą swoje umiejętności.

Wszystkim Aplikantom radcowskim rozpoczynającym szkolenie Dziekan i Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych życzą wielu sukcesów i zadowolenia z wybranej drogi zawodowej.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz filmu nakręconego z okazji ślubowania.

Artykuły powiązane

KOMUNIKAT Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie dla osób rozpoczynających w roku 2017 I rok aplikacji radcowskiej
18.11.2016