Angielski  Francuski  Facebook  Biuletyn informacji publicznej
Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych" Krajowa Izba Radców Prawnych E-KIRP Rejestr Radców Prawnych Radca Prawny - Dwumiesięcznik Biuletyn Informacyjny KRRP Biuletyn informacyjny Małopolski radca prawny przed sądami Unii Europejskiej"- edycja II

ARTYKUŁ ARCHIWALNY

Konkurs: Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2017

Konkurs: Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2017

 

3005441-graf-rising-stars-656x306px.jpg 

 

Wolters Kluwer Polska wspólnie z „Dziennikiem Gazeta Prawna"
realizując ideę wsparcia młodych prawników, już po raz szósty podjęły inicjatywę organizacji Konkursu
Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2017.

Od pierwszej edycji Konkurs cieszy się dużą popularnością w środowisku prawniczym, o czym świadczą licznie nadsyłane kandydatury do miana wschodzącej gwiazdy świata prawniczego. Celem Konkursu jest wyłonienie młodych prawników (Konkurs adresowany jest do osób, które w dniu 30 września 2017 r. nie ukończyły 35. roku życia) wyróżniających się w pracy zawodowej i postawie życiowej.

Zdobywcy tytułu „Rising Stars" powinni odznaczać się kreatywnością, Innowacyjnością i umiejętnością wyczuwania nowych rynkowych trendów. Ponadto idealnego kandydata na wschodzącą gwiazdę rynku prawniczego powinno cechować stałe pogłębianie wiedzy poprzez publikacje czy też pracę naukową, pozazawodowe pasje i osiągnięcia oraz czynna działalność pro-bono lub społeczna. Uhonorowane zaszczytnym tytułem mogą być nie tylko osoby pracujące w kancelariach prawnych, ale także prawnicy in-house, prawnicy pracujący w jednostkach samorządu terytorialnego, sądach, organizacjach pozarządowych, czy też w samorządach zawodowych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.risingstars.wolterskluwer.pl.

Kapituła Konkursu, w której zasiadają m.in. Prezes Krajowej Izby Radców Prawnych Pan Maciej Bobrowicz oraz Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Pan Jacek Trela, spośród nadesłanych zgłoszeń dokona wyboru dziesięciu laureatów, którym przyzna tytuł "Rising Star Prawnika – lidera jutra 2017". Nowością w tym roku jest wręczenie 5 nagród specjalnych. Oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się w trakcie uroczystej Gall, która zaplanowana jest na 15 listopad br. w Warsaw Splre w Warszawie.

Szczegółowych informacji ws. Konkursu udziela:

Beata Czerska, z-ca dyrektora działu kreacji i projektów marketingowych
tel. +48 728 313 464
e-mail: beala.czerska@wolterskluwer.com

 

Dla radcow prawnych Dla aplikantow Dla kandydatow Dla spoleczenstwa