IV Konkurs Krasomówczy dla Aplikantów Radcowskich

31.01.2017

Szanowni Aplikanci, Koleżanki i Koledzy

Zgodnie z utrwaloną już tradycją także i w tym roku OIRP w Krakowie organizuje konkurs krasomówczy dla aplikantów. Konkurs jest okazją nie tylko do tego by sprawdzić swe umiejętności oratorskie i erystyczno-retoryczne ale też do dobrej zabawy. Nie bez znaczenia są również nagrody przewidziane dla zwycięzców. Zachęcam Państwa do udziału w konkursie, także tych, którzy w tym roku rozpoczynają aplikację. Organizowane od lat na wydziałach prawa konkursy krasomówcze pozwalają mi sądzić, że formuła tego typu wydarzeń nie jest Wam obca i nie musicie czekać do wyższych lat aplikacji. Konkurs odbędzie się w lutym, a jego regulamin znajdziecie Państwo poniżej w "Plikach do pobrania". Zgłoszenie udziału w konkursie można przesyłać do końca stycznia 2017 roku na adres aplikacja@oirp.krakow.pl.

Dziekan Rady OIRP w Krakowie

dr Marcin Sala-Szczypiński