Komunikaty i ogłoszenia

Konkurs dla młodych prawników

Rada Adwokatur i Stowarzyszeń Prawniczych CCBE oraz Akademia Prawa Europejskiego ERA zaprasza młodych prawników do konkursu na temat prawa UE

Uwaga!!! Akcja phishingowa skierowana w krakowskich radców

Przestrzegamy przed niebezpiecznymi mailami podszywającymi się pod Okręgową Izbę Radców Prawnych.

Dzień Radcy Prawnego 2019

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie, jak co roku, organizuje spotkanie integracyjne z okazji Dnia Radcy Prawnego.

Seminarium TRALIM nt. prawa europejskiego dotyczącego imigracji i azylu - Warszawa 24 maja 2019 - 5 punktów szkoleniowych

Zapraszamy do udziału w seminarium TRALIM nt. prawa europejskiego dotyczącego imigracji i azylu, które odbędzie się w piątek 24 maja 2019 r. w siedzibie Krajowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

"Między teorią a praktyką" - nowa formuła szkoleń OIRP w Krakowie.

Ludwig Eduard Boltzmann, austriacki fizyk, twierdził, że nie ma nic bardziej praktycznego niż dobra teoria. Przekonamy się, czy miał rację.

Konferencja naukowa „Aktualne kierunki zmian Kodeksu postępowania cywilnego” - 5-6 IV 2019

Koło Naukowe Postępowania Cywilnego TBSP UJ zapraszama wszystkich zainteresowanych Aplikantów OIRP w Krakowie na konferencję naukową

VII edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

Już w piątek 1 lutego rozpoczyna się rejestracja uczestników VII edycji Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

Polecamy uwadze radców prawnych i aplikantów radcowskich Zbiór Stanowisk Komisji Etyki i Wykonywania Zawodu Krajowej Rady Radców Prawnych.

Przepisy porządkowe odbywania zajęć na aplikacji radcowskiej w roku 2019

Uchwała Nr 1152/X/2018 Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie z dnia 20 grudnia 2018 r. w sprawie przepisów porządkowych odbywania zajęć na aplikacji radcowskiej w roku 2019.

Zmiany w aplikacji ogłoszone przez KRRP

W dniu 9 czerwca br. Krajowa Rada Radców Prawnych przyjęła zmiany w Regulaminie odbywania aplikacji radcowskiej

Polityka bezpieczeństwa ochrony danych osobowych (RODO) w kancelariach. Poradnik dla radców prawnych i adwokatów

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) uzupełnione o wzór polityki ochrony danych w kancelarii

Zastępstwa procesowe - instrukcja

W grudniu 2017 roku możliwości serwisu internetowego www.oirp.krakow.pl zostały rozszerzone o nową funkcjonalność służącą do kojarzenia ze sobą potrzeb radców prawnych zainteresowanych zastępstwami procesowymi. Narzędzie zostało podzielone na dwa moduły wg kryterium strony zainteresowania: strona czynna – „Zlecę zastępstwo procesowe”, strona bierna – „Podejmę się zastępstwa procesowego”. Przejście do któregoś z wymienionych modułów możliwe jest poprzez rozwinięcie nazwy „Oferty” znajdującej się mniej więcej w środku górnego menu na stronie głównej.

Bezpłatny dostęp do LEX dla aplikanta

Dostęp do ponad 25 tysięcy wzorów dokumentów, 7 tysięcy tez i glos oraz ponad 2 tysięcy linii orzeczniczych

Oferta dla radców prawnych

Raiffeisen Polbank – Partner Krajowej Izby Radców Prawnych – przygotował ofertę dla radców prawnych i aplikantów radcowskich

Program międzynarodowej wymiany prawników Multilaw

Zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej akcji wymiany Prawników MULTILAW.

Cykliczna audycja radiowa „Z PRAWEM NA TY”

Od października 2016 r. w ramach współpracy OIRP w Krakowie z Radiem Kraków radcowie prawni naszej Izby uczestniczą w nagraniach cyklicznej audycji „Z prawem na Ty” – prowadzonej przez red. Marzenę Florkowską i emitowanej co środę w paśmie „Przed Hejnałem”.

Togi radcowskie - Telimena

Togi Radcowskie - T.A. TELIMENA S.A.
20 lat doświadczeń popartych sprzedażą ponad 20.000 tóg.
Tkaniny polskie i włoskie z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.
Różne modele i ceny.

Uchwała Nr 1/IX/2015 Prezydium Rady OIRP w Krakowie z dn. 24.03.2015r.

Uchwała Nr 1/IX/2015 Prezydium Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie z dnia 24 marca 2015 r. w sprawie przepisów porządkowych obowiązujących aplikantów podczas kolokwiów.