Komunikaty i ogłoszenia

Biuro Rady OIRP nieczynne - 24.12.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 grudnia 2018 r. Biuro Rady OIRP w Krakowie będzie nieczynne. W dniu 31 grudnia Kasa będzie nieczynna.

Projekt ”Partnerstwo Publiczno-Prywatne - szkolenia eksperckie „szyte na miarę” dla małopolskich radców prawnych", ed. 2019

Nowelizacja przepisów ustawy o Partnerstwie Publiczno-Prywatnym. Zaproszenie do udziału w szkoleniach eksperckie w  2019 roku, realizowanych w ramach projektu unijnego.

Koncert kabaretowy pt. "Idą święta" w Piwnicy Pod Baranami

Serdecznie zapraszamy na Koncert kabaretowy pt. "Idą święta" do Piwnicy Pod Baranami - 14 grudnia 2018

Komunikat dla osób rozpoczynających I rok aplikacji radcowskiej w roku 2019

Komunikat Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie dla osób rozpoczynających w roku 2019 I rok aplikacji radcowskiej

"Kryształowe serce radcy prawnego 2018"

Krajowa Rada Radców Prawnych ogłasza XI edycję konkursu „Kryształowe Serce Radcy Prawnego".

Sąd Okręgowy w Krakowie - dzień wolny

Oddział Gospodarczy Sądu Okręgowego w Krakowie informuje, że dzień 24 grudnia 2018 roku jest dniem wolnym od pracy.

Wzór opinii patrona o aplikancie

Wzór opinii patrona o aplikancie radcowskim, rok szkoleniowy 2018.

Zmiany w aplikacji ogłoszone przez KRRP

W dniu 9 czerwca br. Krajowa Rada Radców Prawnych przyjęła zmiany w Regulaminie odbywania aplikacji radcowskiej

Polityka bezpieczeństwa ochrony danych osobowych (RODO) w kancelariach. Poradnik dla radców prawnych i adwokatów

Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) uzupełnione o wzór polityki ochrony danych w kancelarii

Zastępstwa procesowe - instrukcja

W grudniu 2017 roku możliwości serwisu internetowego www.oirp.krakow.pl zostały rozszerzone o nową funkcjonalność służącą do kojarzenia ze sobą potrzeb radców prawnych zainteresowanych zastępstwami procesowymi. Narzędzie zostało podzielone na dwa moduły wg kryterium strony zainteresowania: strona czynna – „Zlecę zastępstwo procesowe”, strona bierna – „Podejmę się zastępstwa procesowego”. Przejście do któregoś z wymienionych modułów możliwe jest poprzez rozwinięcie nazwy „Oferty” znajdującej się mniej więcej w środku górnego menu na stronie głównej.

Bezpłatny dostęp do LEX dla aplikanta!

Aplikanci mają możliwość otrzymania bezpłatnego dostępu do zawartości LEX Aplikant Standard przez cały rok aplikacji.

Bezpłatny dostęp do LEX dla aplikanta

Dostęp do ponad 25 tysięcy wzorów dokumentów, 7 tysięcy tez i glos oraz ponad 2 tysięcy linii orzeczniczych

Komunikat w sprawie kontynuacji programu edukacji prawnej pro publico bono w krakowskich liceach

Realizacja przez OIRP w Krakowie programu edukacji prawnej pro publico bono w liceach Małopolski w II semestrze roku szkolnego

Oferta dla radców prawnych

Raiffeisen Polbank – Partner Krajowej Izby Radców Prawnych – przygotował ofertę dla radców prawnych i aplikantów radcowskich

Program międzynarodowej wymiany prawników Multilaw

Zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowej akcji wymiany Prawników MULTILAW.

Projekt jest skierowany do 360 radców prawnych i aplikantów radcowskich, zrzeszonych w OIRP w Krakowie

Cykliczna audycja radiowa „Z PRAWEM NA TY”

Od października 2016 r. w ramach współpracy OIRP w Krakowie z Radiem Kraków radcowie prawni naszej Izby uczestniczą w nagraniach cyklicznej audycji „Z prawem na Ty” – prowadzonej przez red. Marzenę Florkowską i emitowanej co środę w paśmie „Przed Hejnałem”.

Uchwała Nr 405/X/2016 Rady OIRP w Krakowie z dnia 15.12.2016 r.

Uchwała Nr 405/X/2016 Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie z dnia 15 grudnia 2016 r. w sprawie przepisów porządkowych odbywania zajęć na aplikacji radcowskiej w roku 2017.

Togi radcowskie - Telimena

Togi Radcowskie - T.A. TELIMENA S.A.
20 lat doświadczeń popartych sprzedażą ponad 20.000 tóg.
Tkaniny polskie i włoskie z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.
Różne modele i ceny.