Ostatnio zamieszczone

Konferencja: NAUKA PRAWA A PRAKTYKA PRAWNICZA - formularz rejestracyjny

Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie zaprasza do udziału w konferencji NAUKA PRAWA A PRAKTYKA PRAWNICZA. Konferencja odbędzie się w dniach 8 i 9 grudnia w siedzibie OIRP w Krakowie. Poniżej link do rejestracji uczestników.

Konferencja: NAUKA PRAWA A PRAKTYKA PRAWNICZA - OIRP w Krakowie 8-9.12.2022

Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie zaprasza do udziału w konferencji NAUKA PRAWA A PRAKTYKA PRAWNICZA. Konferencja odbędzie się w dniach 8 i 9 grudnia w siedzibie OIRP w Krakowie. Konferencja zamyka obchody jubileuszu samorządu radców prawnych i powstania Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Wydarzenie to związane jest z publikacją księgi jubileuszowej, będącej zbiorem opracowań autorstwa radców prawnych naszej Izby, która ukaże się w pierwszych dniach grudnia.

Konferencja "Kobiety w czasach wojny - rola prawniczek" - 13.12.2022

Konferencja on-line - wydarzenie z okazji Europejskiego Dnia Prawnika i Dnia Praw Człowieka

Szkolenia on-line w grudniu 2022

Komisja d/s szkoleń OIRP w Krakowie informuje o szkoleniu on-line w grudniu 2022 r.

Szlachetna paczka 2022

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie po raz kolejny włącza się w akcję pomocową „Szlachetna Paczka”. Ta fantastyczna inicjatywa od wielu lat łączy ludzi gotowych dzielić się dobrem z tymi, którzy tego dobra najbardziej potrzebują.

Kancelaria zatrudni aplikanta radcowskiego

Jesteśmy kancelarią prawną specjalizującą się w obsłudze szeroko pojętego sektora Life Sciences, w tym szczególnie firm farmaceutycznych.

Szkolenie: „Fakturowanie 2022-2024” - 22.11.2022 - link rejestracyjny

Komisja d/s szkoleń OIRP w Krakowie zaprasza na szkolenie: „Fakturowanie 2022-2024”, które odbędzie się w dniu 22 listopada 2022 r. od godz. 17.00 do 20.00

Lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w roku 2023

Rada OIRP w Krakowie zawiadamia, że została sporządzona lista radców prawnych wyznaczonych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w 2023 roku.

Spółka Intercard poszukuje pracownika na stowisko Młodszy Prawnik

Spółka Intercard Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie prowadząca działalność w branży medycznej w związku z rozwojem Spółki poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy Prawnik

Informacja o wysokości składek członkowskich do grudnia 2022 r.

Rada OIRP w Krakowie przypomina o obowiązku regularnego, terminowego, comiesięcznego opłacania składek członkowskich w wysokości i na zasadach określonych w uchwale nr 7/VIII/2010 KRRP.

Kancelaria nawiąże współpracę z aplikantem lub prawnikiem

Kancelaria Broński Rajchel Prawo Podatki z siedzibą w Nowym Sączu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej i podatkowej podmiotów gospodarczych. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowej osoby, która dołączy do naszego zespołu – nawiążemy współpracę z aplikantem lub prawnikiem.

Kancelaria Prawna poszukuje aplikantów radcowskich

Poszukujemy Aplikantów radcowskich I/II lub absolwentów prawa bezpośrednio przed egzaminem na aplikację radcowską

Szkolenia organizowane przez Center For American Studies

Center For American Studies zaprosza radców prawnych i aplikantów radcowskich z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie do udziału w weekendowym szkoleniu z prof. Cecily Baskir (absolwentką Yale, Princeton i Georgetown) Legal Writing & Legal Analysis oraz 3-godzinnym kursie Secured Transactions z Valerym Loumberem

Kancelaria prawna poszukuje osoby na stanowisko Associate

Kancelaria prawna JDP DRAPAŁA & PARTNERS w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Associate w dziale Corporate

Kongres Prawa Medycznego - Kraków 1-2.12.2022

W Auli Collegium Novum UJ, ul. Gołębia 24 w Krakowie, odbędzie się 11. Kongres Prawa Medycznego organizowany przez Polskie Towarzystwo Prawa Medycznego pod patronatem honorowym Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Wydarzenie to od kilku lat cieszy się uznaniem wśród szerokiego grona uczestników z całej Polski reprezentujących zawody medyczne i prawnicze.